Hakkımızda

SERMAYESİ : 20,000 TL
VERGİ DAİRESİ : BEŞİKTAŞ
VERGİ NO : 080 003 3389
TİCARET SİCİL NO : 294516
MERNİS NO : 0-0800-0333-8900015
SORUMLU MÜDÜRLER : ALAATTİN SAKARYA, KADİR KUSCUL, METİN DARICI

Firmamız, kuruluş tarihi olan 1993 yılından bu yana PİMAPEN bayiliğini yapmaktadır. Showroom ve merkezimiz 4 Levent / Beşiktaş’tadır.

PİMAPEN Doğrama ve tamamlayıcı malzemeleri olan Isıcam, Konfor Isıcam, Sinerji Isıcam, Jaluzili cam, Lamine cam, Stor ve Pileli Sineklik Sistemleri, Monoblok ve Dıştan Takma Panjur Sistemleri, Aluminyum Doğrama, Mermer vb. ürünlerin satış ve montajını gerçekleştiren firmamız, 20 yıllık tecrübesiyle müşterilerine, en uygun PİMAPEN fiyatları ile kalite odaklı hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ:
Faaliyet konusunda maksimum kalite ile uygun fiyatlar yaratıp,müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu yolla faaliyetine devam etmektir.Verildiği yıllarda PİMAPEN KALİTE ÖDÜLÜ alan firmamız,çizgisinden ödün vermeden,düzeyini daima yükselterek hizmet vermeyi sürdürmekte kararlıdır.

VİZYONUMUZ:
Hızla değişim gösteren ve gelişen sektörde uyum sağlayacak teknoloji ve bilgiyi,üretim ve montajın her aşamasında kullanıp,firmamızın hedeflediği KALİTE’yi kurumsal bir yapıya kavuşturup,sektördeki dostlarımıza öncü olmaktır.