Pimapen, ekolojik dengesi değişen dünyamızı korumaya yönelik ürünleri ile dünyamızın geleceğini korur. Pimapen Çevre Dostu Pencere kavramı, ürün geliştirme sürecinden-uygulama sürecine kadar iş akış sistemimizin tamamını kapsayan bir çalışma vizyonudur.

Pimapen Çevre Dostu Pencere, doğaya ve insan sağlığına zararlı hiçbir bileşen içermez, tamamen çevre dostu teknikler kullanılarak üretilir ve uygulanır.

Pimapen Çevre Dostu Pencere, özellikle ısıtma ve soğutma giderlerinde tasarruf sağlamaya yönelik ürün hedeflendirmesi ile bir pencereden beklenenden çok daha fazlasını sizlere sunar. Özellikle Yeni Nesil Isı Yalıtım Camları Isıcam Konfor ve Isıcam Sinerji cam üniteleri ile kullanıldığında %45’e varan enerji tasarrufu sağlayan Pimapen Çevre Dostu Pencere, hem sizin hem de ülkemizin bütçesine de katkı sağlar.

Isıtma sistemlerimizdeki Fosil Yakıt kullanım ağırlığı ve bu yakıt türlerinin maddi değerleri ortadadır, öte yandan yaz dönemimde küresel ısınma ile daha da artan soğutma ihtiyacına paralel enerji tüketimi özellikle artan enerji fiyatları ile daha da ön plana çıkmıştır. Tüm bunlara bağlı olarak, Isı Yalıtımının önemi son yıllarda giderek artmıştır. Pimapen Çevre Dostu Pencere, tam bu noktada taleplere cevap vererek, A sınıfı ürün ve uygulamaları ile hem bütçenize hem ülkemize hem de dünyamıza değer katmıştır.

“Yaşanabilir Bir Dünya ve Geleceğimiz için, Pimapen Çevre Dostu Pencere…”